Gościmy

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.

WŚCIEKŁE PARTY XIV

 

 

Na naszej scenie wystąpią:

FUNKY TANK (www.funkytank.pl) to zespół, który na koncertach już od pierwszej piosenki porywa publiczność do zwariowanej zabawy, zachowując przy tym swój własny unikalny styl.

Na czele zespołu stoi charyzmatyczny wokalista, kompozytor i autor tekstów Zbyszek Bieniak, (www.bieniak.com) prawdziwe „zwierzę sceniczne”, artysta nawiązujący wspaniały kontakt z publicznością w zaledwie parę chwil, znany ze swojego wcześniejszego zespołu Yokashin oraz ze współpracy m.in. z Krzysztofem Jaryczewskim i Oddziałem Zamkniętym. Większość repertuaru zespołu FUNKY TANK to kompozycje Bieniaka, wyraziste, proste melodie i życiowe teksty, które publiczność chętnie śpiewa razem z zespołem. Ale FUNKY TANK to także czterech innych doświadczonych zawodowych muzyków: basista Adam Ławrynowicz (wcześniej współpraca m.in. z zespołem Wilki), gitarzysta Piotr Trela (współpraca m.in. z legendą polskiego ska – zespołem Trawnik), perkusista Marcin Orzechowski (E. Górniak, Paulla, Eon, Sto%, K Krawczyk, Rezerwat) i klawiszowiec Paweł Jędrzejewski (współpraca m.in. z E. Krzemień, R. Chwielarskim).

Zespół Funky Tank grał u boku takich wykonawców jak:
Agnieszka Chylińska
De Mono
Closterkeller
Papa Dance
Krzysztof Jaryczewski OZ
Golden Life
Apteka
Marek Piekarczyk
Lombard
Cree
Bajm

Funky Tank to doświadczeni muzycy znani ze współpracy z takimi zespołami jak: (Oddział Zamknięty,Krzysztof Jaryczewski,Collage, Rezerwat, Yokashin, Imish, Robert Gawliński, Edyta Górniak).

https://www.youtube.com/watch?v=gCKTgvyXwrA    https://www.youtube.com/watch?v=7sAEfWSitIc

       

 

Vincent Grotesque - Rafał Śpiewak Czarci śmiecho-wyjca, wielebny wokalistyczny i Demoniczny. Po raz pierwszy na zlocie motocyklowym, na naszym zlocie, specjalnie dla Was. Prawdziwe show połączone z pirotechniką, diabelska muzyka i ON jedyny CZART na tej planecie. Zapraszamy na WŚCIEKŁE PARTY XIV do Koszelanki koło Łochowa. Od 13 do 15 Maja 2016.

https://www.youtube.com/watch?v=KyMAYdFg_Wg              https://www.youtube.com/watch?v=a57e87MVSQ8

 

 

 

 

 

MERKFOLK - nazwa zespołu, w luźnym tłumaczeniu (z norweskiego), oznacza "niosący folk". Utwory Merkfolk to wpadające w ucho melodie, grane przez akordeon i skrzypce oraz ciężkie brzmienie gitar i perkusji, okraszone kobiecym growlem.

Merkfolk jest laureatem kilku przeglądów. W marcu 2014 zespół udostępnił na swoim kanale YouTube, nagrany w domowych warunkach utwór pt. „Nananana”. W lipcu ukazała się płyta, na której znalazły się: „Topielica” i „Trust”. W październiku miał premierę pierwszy teledysk Merkfolk do utworu „Topielica”. W lipcu 2015 r. zespół wydał, nakładem wytwórni Art of the Night Productions, swoją pierwszą płytę pt. "The folk bringer", na której znalazło się 14 utworów. W marcu 2016 r. z zespołu odeszła wokalistka Maria „Mery” Woźniak, a jej miejsce zajęła Paulina Gołda.

https://youtu.be/ppT1HvUMQM8 https://youtu.be/sjbOgv2iztE

       

 

"Komandos" to wybuchowa mieszanka sześciu młodych, warszawskich serc, które płoną żywym ogniem!

Nazwa zespołu pochodzi od taniego wina, znanego w kręgach koncertowiczów.

Nasze występy to połączenie energicznej muzyki, kopiącej prosto w klatę, oraz niezwykłego show, które nie pozwala ludziom stać w miejscu, lecz zmusza do świetnej zabawy!

       

 

Poza tym zagrają dla Was jeszcze 2 tajemnicze zespoły, Mad Pilots i Mops :)

 

Rezerwacja noclegów:

+48 25 67 51 388 lub +48 509 639 938

UWAGA!!! Ilość miejsc noclegowych ograniczona (decyduje kolejność dokonywania rezerwacji)

Miłośnicy biwakowania pod namiotem lub gołym niebem nie muszą się martwić ponieważ dla nich miejsca nigdy nie zabraknie :)

 

Ukłony w kierunku sponsorów.

Bez Was organizacja zlotu Wściekłe Party XIV nie byłaby możliwa. 

DZIĘKUJEMY!!!